Команда Петра Порошенка пропонує збільшити час для дебатів та розмістити прибічників двох кандидатів у президенти у різних секторах стадіону задля безпеки.

Про це розповів на брифінгу 17 квітня речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, передає “Українська правда”.

“Нам видається, що години замало, бо питань у кандидатів один до одного накопичилося, напевно, багато. Тому, можливо, варто було б трохи розширити проміжок часу з 60 до хоча б 90 хвилин”, – сказав Медведєв.

Він додав, що сподівається, що опонент зможе витримати такий інтелектуальний марафон і “тримати удар”, адже часу, аби підготуватися до дебатів, було більше ніж достатньо.

За словами Медведєва, інша позиція штабу Порошенка стосується сцени.

“На наше переконання, сцени взагалі не має бути. Сцена – це позиція нашого опонента. Але сцена асоціюється з концертом, а з нашої точки зору, дебати – це не концерт і не шоу. Йдеться про серйозні речі, про загрози, які нависли над країною”, – пояснює речник штабу.

За його словами, мова йде про “загрозу перегляду стратегічного курсу на НАТО і ЄС, про, можливо, повну зміну позиції держави в питаннях помісної церкви, про кардинальні зміни в гуманітарній і мовній політиці, про незрозумілий “мирний план”, який може вилитись у капітуляцію перед Путіним”.

Команда Порошенка наголошує на необхідності розмістити прибічників двох кандидатів по різних секторах для безпеки.

“Розсадка має бути, очевидно, в різних секторах стадіону. Ми розуміємо, якщо є напружена атмосфера під час футбольних матчів, нескладно спрогнозувати, що така велика кількість людей, а очевидно, що на дебати прийдуть активні прибічники обох кандидатів… Питання безпеки є ключовим”, – сказав Медведєв.

Також він наголосив, що важливим є те, щоб у фанзоні не було змішаного натовпу, оскільки це створює додаткові ризики.

“Але це вже не повноваження виборчих штабів. Ми очікуємо включення у процес Національної гвардії і Національної поліції”, – додав Медведєв.

На запитання, скільки прихильників Порошенка штаб очікує побачити на стадіоні, Медведєв відповів:

“Багато. У нас немає жодних сумнівів, що наша половина буде заповнена. Проблем з явкою глядачів явно не буде”.

Нагадаємо, що представник кандидата у президенти Петра Порошенка просить Комісію внести зміни у положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь у дебатах на НСК “Олімпійський” та на “Суспільному”.

Напередодні у Порошенка назвали точний час та умови дебатів на “Олімпійському”.

Додамо, Порошенко все ж вирішив прийти на дебати до Зеленського 19 квітня, але поставив умову.