Як повідомляє прес-служба Львівської митниці, громадянин України, повертаючись з приватної поїздки з Польщі легковим автомобілем, обрав для перетину кордону смугу спрощеного митного контролю, що мало б означати, що він не має товарів, які обов’язково декларувати. Однак після візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра про можливе переміщення товарів, що підлягають митному оформленню.

У зв’язку з цим автомобіль було виведено зі смуги спрощеного митного контролю на смугу руху «червоний коридор» в спеціально відведене місце для проведення митного огляду. У багажному відділенні авто митники виявили два нові параплани іноземного виробництва, що є найповільнішими з літальних безмоторних надлегких апаратів.

Отже, громадянин України порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю на смузі руху «зелений коридор» – не задекларував працівнику митниці про наявність у нього товару вартістю, що перевищує неоподатковувану норму та підлягає митному оформленню.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 339, 340 Митного кодексу України.

Товар вартістю 40,5 тис. грн. затримано.