“Укрзалізниця” має намір підвищити зарплати працівникам на 15%.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба міністерства.

“Цього року запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми піклуємося про самих залізничників – основний капітал компанії. По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників. По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу”, – сказав Омелян.

Він наголосив, що сталий розвиток “Укрзалізниці” є питанням національної значущості. Ключовим завданням є забезпечення якісного пасажирського сполучення.

“Розроблено проект закону про залізничний транспорт, прийняття якого дасть галузі абсолютно нові перспективи. … Ми віримо, що в цьому році ми зробимо так само, як з “Укрпоштою”, і “Укрзалізниця” нарешті отримає кошти з державного бюджету на закупівлю нових пасажирських поїздів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб в компанії був порядок, щоб в компанії працювали професійні чесні залізничники. Спасибі, що ви працюєте, що вірите в залізницю. І я переконаний, що разом ми зможемо зробити те, чого чекають люди України – доступне і якісне пасажирське сполучення залізницею”– сказав Омелян.

Міністр також зазначив, що іншим важливим питанням є якість вантажних перевезень: Це болюче питання. Але ми віримо, що тільки співпраця з великими іноземними компаніями може дати нову якість “Укрзалізниці”.

Додамо, що “Укрзалізниця” поділить потяги на класи: які це матиме наслідки.