За словами директора вишу Володимира Загорського, набір студентів та слухачів до їхнього вишу є більшим, ніж у попередні роки.

«Тим паче, цей рік для усіх нас особливий, бо ми святкуватимемо 15-річчя ЛРІДУ НАДУ як вищого навчального закладу, який працює щодо підготовки державних службовців та курується Президентом України. На сьогодні це виш IV рівня акредитації, який має різноманітні спеціальності щодо підготовки державних службовців, державних управлінців, спеціалістів для національної безпеки. Також в Інституті збільшено кількість професорів та докторів, що говорить про якісний склад тих викладачів, які передаватимуть свої знання слухачам та студентам», - розповів директор Інституту.

Володимир Загорський повідомив, що у Львівському регіональному інституті державного управління відкрито нові програми, які є особливо затребуваними перед проведенням Євро-2012. Відтак, в Інституті навчатимуться випускники шкіл (після 9-го класу) туристичному, готельному і ресторанному господарству протягом трьох років. Далі, ще упродовж двох років, вони, при бажанні, здобуватимуть у виші рівень спеціаліста та магістра.

Набір на нові спеціальності цьогоріч становить 50 осіб.