Про це сьогодні під час засідання президії Львівської обласної ради повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, у проекті бюджету Львівщини закладено доходи в розмірі 9 млрд 40 млн грн, а видатки на рівні 9 млрд 345 млн грн.

«Обсяг видатків у проекті бюджету Львівщини на 2016 рік зріс на 717 млн грн, або на 8,3%», – зазначив чиновник.

Він також акцентував на форс-мажорах, пов’язаних із відсутністю державної субвенції на фінансування професійно-технічних навчальних закладів і пільг у частині транспортних перевезень.

«Наступного року Львівщина не отримає 570 млн грн державної субвенції на фінансування професійно-технічних навчальних закладів, а також компенсацію пільг у частині перевезень. Ці кошти ми повинні розмежувати між обласним бюджетом і бюджетами обласного значення. Щодо цього серед депутатів Верховної Ради були великі дискусії. Як компроміс – було вирішено вивчити ситуацію і за підсумками першого кварталу 2016 року знову повернутися до цих тем», – пояснив Демків.

Своєю чергою, депутати обласної ради висловили занепокоєння щодо фінансування професійно-технічних навчальних закладів і компенсації пільг транспортникам та запропонували закласти у проект бюджету Львівщини на 2016 рік дефіцит за цими питаннями.

Нагадаємо, бюджет Львівщини ухвалять не раніше ніж 12 січня.