Фільм, створений за фінансування Державного агентства України з питань кіно, вже отримав спеціальний приз на МКФ в Анкарі (Туреччина) і Гран-прі та приз за музичне оформлення в Луканії (Італія), а також був учасником 15-го МКФ Незалежних Днів в Карлсруе (Німеччина), передає прес-служба Держкіно.

Сюжет фільму — це історія сучасної української сім'ї з несподіваним фіналом і відповідним посланням для того, хто сповідує мораль. Це історія про нас. Про те, як ми не вміємо чути один одного, але вміємо любити по-справжньому… В маленьке українське містечко з Росії до батьків приїздить Яна. Тут живе її восьмирічна донька, яку з дитинства виховують бабуся, дідусь і сім'я молодшої сестри Яни. Приїзду гості з Росії чекала вся сім'я, але дочекалися проблем і конфліктів.

Фільм був створений компанією Contakt studio. Саундтрек до нього писав відомий український співак Олег Скрипка, а в головних ролях знялися Я. Соболевська, Г. Ткач, В. Зубрейчук, І. Калашнікова та В. Чорношкур.

Мелодрама за жанром, фільм Анни Акулевич виходить на 37 копіях в 14 містах України. Його прокатом займається вітчизняна компанія UFD (Ukrainian Film Distribution), офіційний дистриб’ютор американського мейджора 20thCentury Fox Film Corporation, що нещодавно прокатувала ще один український фільм, створений за участі Держкіно — «Незламна».