Про це пише італійська газета Corriere della Sera.

«Сергій Аксьонов скасував дію українського Цивільного кодексу. Всі реальні права і документи будуть анульовані: від права власності на житло до патентів. Їх дія буде відновлена лише для тих, хто отримає російських паспорт. А в тих, хто не погодиться на це, власність буде силою відібрана», – пише Corriere della Sera.

            Держдума РФ офіційно анексувала Крим

«Солдати, прислані Москвою, хочуть захопити не лише військові бази України. Ще ввечері 18 березня група з 12 солдатів з автоматами захопили автосалон, розташований недалеко від центру Сімферополя», – нагадує видання.

При цьому автор статті зауважує, що це далеко не єдиний випадок захоплення приватної власності в Криму. Він також нагадує про конфіскацію «об'єкту, який належав Петру Порошенку, якого в Україні називають шоколадним королем».

«В Криму за командою влади, яка перебуває під патронатом Москви, почалося переведення у володіння автономії енергетичних компаній: «Чорноморнафтогазу» і головної транспортної компанії «Феодосія», яка займається розподілом енергетичної сировини», – пише видання.

Джерело: ТСН