Про те, що приватний дитсадок, якому виділяють кошти з міського бюджету, підвищив вартість навчання вдвічі «Вголос» опублікував з посиланням на депутата Львівської міської ради Андрія Карбовника.

«Договором про надання освітніх послуг від 2017 року, що укладений нами (Львівською міською радою – ред..)  з приватним навчально-виховним комплексом «Садок-школа-ліцей Еколенд» та котрий діє до серпня 2018 року, передбачено оплату за садок в розмірі 2900,00 грн в місяць абонплати та оплату за харчування в розмірі 80,00 грн/день, всього 4660 грн в місяць. Проте новим договором, який пропонує людям тепер укласти приватний навчально-виховний комплекс «Садок-школа-ліцей Еколенд» з серпня 2018 року, передбачено збільшення вартості послуг за садок в розмірі 5200,00 грн в місяць та оплата харчування в розмірі 140,00 грн/день, всього 8280,00 грн. Сума в розмірі 8280,00 грн, яку пропонує платити Приватний навчально-виховний комплекс «Садок-школа-ліцей Еколенд», є вищою, ніж середня заробітна плата по Львівській області, яка за березень 2018 року становить 7452 грн за даними Державної служби статистики України. Оскільки в м. Львові, а зокрема у Сихівському районі м. Львова склалась катастрофічна ситуація з комунальними дошкільними навчальними закладами, що унеможливлює належну реалізацію права на дошкільну освіту мешканцями м. Львова та, зокрема, Сихівського району м. Львова, Львівська міська рада прийняла рішення про затвердження Програми надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам м. Львова приватної форми власності на 2017 рік», – сказав депутат під час сесії Львівської міської ради.

У листі про спростування цього факту приватний дитячий садок не навів жодних доказів про те, що заяви депутата неправдиві. Натомість директор навчального закладу Іпакян О.Е вимагає спростування, оскільки «у інформаційного агентства відсутні докази того, що розміщені відомості відповідають дійсності».  

Публікуємо весь текст заяви: