Про це повідомив народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Юрій Михальчишин зазначив, що зараз тривають консультації лідерів парламентської опозиції щодо конкретного плану дій у випадку, якщо президент Віктор Янукович зробить кроки на зближення із Митним союзом.

«Зараз зберігається певна інтрига щодо геополітичних планів Януковича, тому ми не поспішаємо розголошувати свої плани. Єдине, що я можу сказати, це те, що ми готуємось до боротьби у парламентській площині, але також не полишаємо постійної роботи із нашими виборцями. Ми готові до масової мобілізації, закликати українців виходити на акції громадянської непокори, і ми готові ці акції не просто очолювати, але й тепер доводити до більш логічного завершення», – сказав Юрій Михальчишин.

Депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон додала, що чим більше вона входить у велику політику в Києві, то менше думає про саму політику.

«Найбільшою мірою я думаю про основу буття цієї політики, а основою її є мораль. Тому, спостерігаючи за перемовинами, які ведуть між собою очільники трьох фракцій, почуваю спокій. Ці люди знаходять між собою спільну мову, хоч як би хтось хотів сіяти непорозуміння між нами. Маємо спільного ворога – це кримінальна орда. Навіть, якщо ми точно знали б який план дій, ми не сказали б цього, бо плани такого характеру не розголошують», – сказала депутат.