Як нагадує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода», вчора, 6 березня, невідомі пошкодили постамент Степанові Бандері, розташований на території музею-садиби провідника ОУН у селі Воля-Задеревацька Стрийського району. Сьогодні ж вночі вандали вчинили наругу над барельєфом біля музею головного командира УПА Героя України Романа Шухевича в Білогорщі.

«Ми переконані, що це акт помсти антиукраїнських політичних сил у відповідь на демонтаж свободівцями пам'ятників кату українського народу Лєніну в центрі та на сході України. Я не вважаю цих політичних покидьків нашими опонентами бодай тому, що ми робимо свою справу відкрито, а не як ці щури, які ховаються під покровом ночі. Втім, іншого від них чекати не варто, адже навіть із героями, постаменти яких вони осквернили, совєцький режим ніколи не воював відкрито», – повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак..

«Свобода» звернулася до начальника ГУ МВСУ у Львівській області Олександра Рудяка та начальника СБУ у Львівській області Володимира Федірка з вимогою вжити невідкладних заходів для розслідування актів вандалізму на Львівщині та взяти ці справи під особистий контроль.