Про це заявив єдиний узгоджений кандидат від об’єднаних опозиційних сил у 118 виборчому окрузі Юрій Михальчишин на зустрічі з виборцями Залізничного та Шевченківського районів міста Львова, яка відбулася 21 вересня 2012 року.

«Скрізь, куди ми не поглянемо, бачимо абсурд, знущання грошей над чесною працею, підміну справжніх цінностей, коли нормальні людські стосунки замінюють товарно-грошовими відносинами. До влади в державі приходять найгірші покидьки, організована злочинність диктує політичну моду. На телебаченні нам показують світ тих, хто панує, хто експлуатує, хто грабує і принижує людей. Але подивіться на світ із вікна маршрутки, із черги в жеку, черги на прийом в поліклініці – і стає зрозуміло, що ми живемо з ними в різних вимірах, різних просторах: по один бік ті, що працюють, щось задумують, про щось мріють і борються за виживання, по інший бік – ті, хто принижує, знищує, грабує, знущається. Це все уживається в рамках держави, яку нас з вами змушують вважати незалежною Україною», - наголосив Юрій Михальчишин у своєму виступі.

Кандидат в народні депутати зазначив, що «Свобода» претендує на те, щоб бути в авангарді опозиційної боротьби з чинним режимом, але замало лише усунути від влади сьогоднішню так звану політичну еліту. «Зараз маємо хорошу нагоду прорватися у вищу лігу української політики, пробити дірку в мурі несправедливості, корупції, правового свавілля, який за останні роки нас ізолював від нормального світу, і маємо шанс розпочати змінювати країну. Але ми повинні усвідомлювати, що це дуже довгий шлях і він не закінчиться парламентськими виборами, не закінчиться голосуванням в парламенті. Те, що ми сьогодні з вами робимо – це наша спільна боротьба за виживання, за майбутнє наших дітей, бо інакше нас невдовзі залишиться навіть не 46 мільйонів. Простим усуненням від влади чинного режиму не обійтися. Потрібні показові суди, ми повинні чітко сказати, що сьогоднішня політична еліта в Україні – це вороги народу і зрадники Батьківщини і з ними не можна поводитися толерантно. Якщо ми їх зараз не зупинимо, вони нас за 2-3 роки почнуть садити за грати. Мене, скажімо, за громадську діяльність, підприємців – за те, що займаються бізнесом, вчителів за те, що розповідають про правдиву історію, медиків за те, що намагаються лікувати людей – кожен з нас під прицілом. Але нас з вами більше, ніж тих негідників і пристосуванців», - зазначив Юрій Михальчишин.