Творчий дебют художниці супроводжується настроєвим сплеском, що випромінюють її полотна. Яскрава колористика яких – синонім життєствердності. Відтак філософія художниці проста: «Все погане минає, а залишається позитив».

«Я хотіла зобразити багато різних станів, емоцій, натхнення. Різних позитивних вражень, які людина переживає в своєму житті. Бувають і погані дні, що демонструють темні хмари на моїх полотнах, але тим не менше визирає сонце і все погане минає, а залишається позитив», – розповіла Вголосу художниця.

Емоції кубляться у дощових хмарах, горять в пелюстках маків, передають гармонію літнього неба, киплять і застигають в об’ємах робіт.

«Хоча створюєють враження, що написані стрімко та швидко, в них немає натяку на етюдність. За безпосередністю вражень художниці від навколишнього світу, приховані строго продумані емоційні образи.

Для Лілії Студницької характерне емоційне сприйняття природи як вічного відновлення й відродження космосу, що перебуває у безперервному русі. Марно шукати в роботах ознаки «конкретної місцевості». Це узагальнений образ вічного свята природи – не елегійно-спокійного, а бурхливого та радісно-світлого.

Саме в цьому органічному поєднанні урочистого гімну природи з тривожним передчуттям змін і полягає правдива переконливість полотен», – резюмує експозицію кандидат мистецтвознавства доцент кафедри історії теорії мистецтва ЛНАМ Мар’яна Студницька.

Триватиме виставка до 5 серпня.