Представники парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» будуть членами робочої групи з розробки законопроекту про імпічмент Президенту.

Про це повідомив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Серій Березенко у кулуарах Верховної Ради у вівторок, повідомляє «Укрінформ» .

«Розробляємо закон (про імпічмент президенту – ред.). Наші представники фракції «Блок Петра Порошенка» будуть присутні в тій робочій групі для розробки законопроекту», – заявив Березенко.

Він зазначив також, що результати першого туру президентських виборів – це протест громадськості проти тих речей, які, як вважає суспільство, протягом п’яти років робилися не так.

Березенко повідомив, що заяви президента щодо необхідності закону про імпічмент назріли особливо після його зустрічі з представниками громадянського суспільства.

«Ці заяви президента, мені здається, в тому числі, назріли і особливо після зустрічі з громадянським суспільством, де вони за закритими дверима відверто обговорювали, що ж саме не влаштовує українське суспільство, громадянське суспільство і, як наслідок, народ України, що ми бачили в голосуванні. Ці питання там піднімалися, і президент робить не просто обіцянки, а робить кроки. Він буде вносити закони, він підписує відповідні кадрові рішення, він рухається по цій траєкторії», – наголосив заступник голови фракції БПП.

Додамо, що Порошенко підтримав підписання закону про імпічмент.