Глядачам запрезентують Листи від Оскара. Захід відбудеться 16 березня о 20.00 год. Вхід для охочих відвідати виставу є безкоштовним, повідомляє Львівська міська рада.

Повість "Оскар і рожева пані" одного із найвідоміших сучасних драматургів Франції Еріка-Емманюеля Шмітта, вже сьогодні перекладена на безліч мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу, і от тепер – ще й на українській сцені.

Найглибша філософія, найскладніші питання буття і смерті у простій та легкій формі дитячого сприйняття, із щирою безпосередністю та дотепністю – все це у невеличкій хроніці листування з Богом. Хоча правильніше, напевно, – "листів до Бога", бо ж зв’язок лише односторонній.

Режисером  театралізованого дійства є директор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса Олексій Кравчук. Організовує нічну екскурсію в музеї відділ промоції ЛМР.

Як повідомляють у відділі промоції ЛМР після вистави гості та мешканці міста матимуть змогу переглянути експозиції музею.

Проект "Нічний Львів" проходить у місті двічі на рік у липні та листопаді, близько 30-ти безкоштовних нічних екскурсій, театралізованих дійств, мистецьких перформансів,  в музеях, театрах, галереях відбуваються для гостей та мешканців міста.

Проект стартував минулого року в грудні. В ньому взяли участь близько 3 тис. відвідувачів та відбулось 30 безкоштовних нічних екскурсій та театралізованих дійствв музеях, театрах, галереях міста.