У Львівській міській раді відбулася презентація підготовки Львова до ЄВРО 2012. Під час презентації Девіду Тейлору представили загальний стан підготовки до ЄВРО 2012, зокрема у сфері готелів, транспорту, фан-зон та ін. Міський голова Львова подарував гостям вишиті сорочки.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Після презентації Девід Тейлор зазначив: «Ми позитивно вражені. Ми побачили прекрасне місто і його великий потенціал».

Також Девід Тейлор залишив відгук у книзі почесних гостей: «Нашу делегацію з УЄФА приймали з великою теплотою і гостинністю у цьому прекрасному місті Львові. За цей короткий час ми багато дізналися про історію і культуру Львова, який справді є однією зі столиць Центральної Європи. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб повернутися сюди знову і знову, щоб пересвідчитися, що місто і надалі зростає як великий туристичний центр».

Нагадаємо, вчора генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор оглянув аеропорт «Львів» та головний залізничний вокзал. Також він прогулявся вечірнім Львовом, відвідав Домініканський собор, Італійське подвір’я та Національний музей. Зранку він відвідав Оперний театр та кафе «Криївка».

Також сьогодні генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор огляне будівництво стадіону до ЄВРО 2012. Відліт запланований на 12.00.

Довідка

У складі делегації УЄФА в Україні до Львова прибули також директор ЄВРО 2012 Мартін Каллен, керівник підрозділу ЄВРО 2012 з питань організації заходів Лукас Акерман, комерційний директор Філіп Марграф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі. Також до Львова сьогодні прибули віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, директор виконавчої дирекції Євро-2012 Іван Федоренко.