Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 березня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Вголосу.

«Члени бюджетної комісії на попередньому пленарному засіданні Львівської міської ради звітували, що у бюджеті Львова є 30 млн нерозподілених коштів . А тому за пропозицію цієї бюджетної комісії та виконавчих органів міської ради цих 30 млн грн розприділяємо на ті об’єкти, які плануємо  ремонтувати  у 2017 році», - пояснила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.  

«Так, 1 млн грн ми виділили для курії УГКЦ, 2 млн грн на реконструкцію експозицій у Шевченківському гаю. Також ми виділили гроші для управління архітектурного середовища, а саме для реставрації балконів та брам. Також ми виділили кошти «Львівводоканалу» для каналізування вулиць та будівництво спортивних майданчиків на Сихівському районі Львова», - додала чиновниця.

Також, як йдеться у рішенні виконавчого комітету , приміром на реставрацію балконів у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Зеленій, 6 (вул. Шота Руставелі, 2)  з міського бюджету виділили 615 тис 692 грн. А на реставраційно-ремонтні роботи будівлі шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького на вул. Є. Озаркевича, 4 з міського бюджету виділили 800 тис. грн.

Також у Львові ремонтуватимуть і храми: на ремонтно-реставраційні роботи даху костелу св. Казимира на вул. М. Кривоноса, 1 виділили 100 тис. грн.  На ремонтно-реставраційні роботи храму Марії Сніжної на вул. Сніжній, 1 виділили  теж 100 тис. грн.

Також з міського бюджету Львова виділили субвенцію м. Винники у сумі 7 млн. грн. 

 

«Вголос»