Як інформує кореспондент Вголосу, на сесії присутні 22 депутати із 30.

Секретаря обирають у таємному режимі, але відкритим голосуванням, зокрема, на сесії присутні журналісти і громада.Спочатку депутати одноголосно проголосували за позбавлення повноважень секретаря ради Леоніда Кашуби.

Згодом міський голова Ірина Верещук висунула на посаду секретаря керівника фракції ВО «Свобода» Миколу Зінька. Вона пояснила, що він керівник фракції більшості, тому логічно, щоб саме він був секретарем ради.

Але він взяв самовідвід, мотивуючи це тим, що міський голова веде відкриту боротьбу проти «Свободи». При цьому «свободівець додав: «Ірина Андріївна, не робіть політики там де її нема, спустіться з екранів телебачення, газет і висувайте свою кандидатуру і ми її підтримаємо».   

Кандидатуру Миколи Зінька все ж поставили на голосування, проте вона не набрала більшості. За проголосувало лише 13 депутатів, проти були 11.

Після довгих словесних перепалок депутати від «Свободи» висунули кандидатуру від більшості. Вони запропонували на посаду секретаря представницю КУНу Олену Галуху, проте вона відмовилась, мотивуючи це поганим станом здоров’я та сімейними проблемами.

Депутати взяли перерву для обговорення нової кандидатури.