Зокрема, напружена ситуація склалася в Хашурі, де на кількох дільницях з'явилися спецпідрозділи поліції. На одній з дільниць, за інформацією ЗМІ, нібито було викрадено підсумкові протоколи, а проти присутніх там людей поліція застосувала сльозогінний газ і гумові кулі. МВС Грузії, втім, заперечило присутність спецназу на дільницях. Кілька місцевих неурядових організацій уже звернулося з вимогою анулювати результати голосування на цих дільницях.

Загалом, серед порушень співробітники НУО, які працюють в регіонах, вказали факти агітації на дільницях з боку представників правлячої партії, а також тиск на виборців з боку прихильників «Єдиного національного руху». Крім того, місцеві спостерігачі зафіксували численні випадки нестачі бюлетенів, а також випадки, коли виборці заходили в кабінки для голосування по двоє.
Особливо виділилася дільниця в Сагареджо, де, за інформацією неурядових організацій, панував хаос, члени комісії не володіли грузинською мовою і, відповідно, не могли повноцінно працювати з документами, а на дільниці перебували сторонні особи.
Як зазначають ЗМІ, на відміну від регіонів, у столиці Грузії панувала святкова атмосфера. Як пишуть журналісти, люди раділи з того, що змогли змінити владу не шляхом революції, а шляхом виборів.

До слова, президент Грузії Михаїл Саакашвілі визнав перемогу «Грузинської мрії» за пропорційною системою, але запевнив, що правляча партія здобула перемогу на мажоритарці.

За матеріалами: dw.de