Про це у Facebook написав заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич.

«Пропозиція української влади направити на Євробачення іншого учасника або учасницю не буде навіть розглядатися. Прийняти її – значить, погодитися, що Юлія Самойлова, виступаючи в Криму, на території Росії, порушила якісь українські закони. Це – абсурд, нонсенс, цілковита нісенітниця. Це в принципі неможливо», –зазначено в повідомленні.

Клінцевич вважає, що Росію штовхають на бойкот музичного конкурсу.

 

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко в ефірі «Українського радіо» заявив, що Україна готова прийняти будь-якого учасника пісенного конкурсу «Євробачення-2017» від Росії, якщо в цієї людини не буде проблем з українським законодавством.

Як уже писав Вголос, 22 березня Служба безпеки України заборонила російській співачці Самойловій вїзд до України на 3 роки.

Наступного дня представниці РФ на «Євробаченні-2017» організатори дозволили взяти участь у конкурсі за допомогою відеозв'язку.

Нагадаємо, в останній момент у РФ вирішили, що на конкурс поїде дівчина з інвалідністю Юлія Самойлова. Однак, є один нюанс –Самойлова їздила з гастролями до анексованого Криму, тобто незаконно перетинала кордон нашої країни. Тепер СБУ повинна вирішити, чи пускати Самойлову до країни. 

17 березня в СБУ заявили, що вибір артистки російською стороною був абсолютно свідомо спланованим, щоб «знайти привід і подивитися на нашу реакцію». 

Представниця Росії на конкурсі Євробачення-2017 Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку. За словами Самойлової, вона виступала у Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило.