На цьому наголошено у повідомленні прес-служби «Першого каналу», передає Медуза.

«Ми вважаємо дивною пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, адже вона, безумовно, суперечить самому змісту заходу, неухильним правилом якого є виступ в прямому ефірі на сцені «Євробачення», - йдеться у повідомленні. 

У повідомленні також сказано, що Європейський мовний союз «не повинен створювати нові правила для російського учасника у 2017 році і здатний провести конкурс відповідно до свого ж регламенту».

«За правилами «Євробачення», країна-мовник має забезпечити всім учасникам можливість отримати в'їзну візу на весь період проведення заходу. Таким чином відмова Юлії Самойловій у в'їзді на територію України порушує правила конкурсу», - сказано в заяві. 

Нагадаємо, сьогодні представниці РФ на «Євробаченні-2017», якій вчора СБУ заборонила в’їзд на територію України, організатори дозволили взяти участь у конкурсі.

Раніше повідомлялося, що в останній момент у РФ вирішили, що на конкурс поїде дівчина з інвалідністю Юлія Самойлова. Однак, є один нюанс –Самойлова їздила з гастролями до анексованого Криму, тобто незаконно перетинала кордон нашої країни. Тепер СБУ повинна вирішити, чи пускати Самойлову до країни. 

17 березня в СБУ заявили, що вибір артистки російською стороною був абсолютно свідомо спланованим, щоб «знайти привід і подивитися на нашу реакцію». 

Представниця Росії на конкурсі Євробачення-2017 Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку. За словами Самойлової, вона виступала у Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило. 

Як відомо, вчора Юлії Самойловій заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. Таке рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України.