У Ріо-де-Жанейро відбулася офіційна церемонія відкриття Олімпіади-2016. 207 збірних - учасниць головних змагань чотириріччя пройшли парадом по стадіону "Маракана".

Враховуючи різницю в часі в шість годин, для українців урочиста церемонія відкриття Олімпіади в Ріо почалася тільки о 2:00 вже 6 серпня.

Церемонія на стадіоні "Маракана" в Ріо розпочалася з традиційного шоу, в якому були задіяні 35 тисяч осыб, 12 шкіл самби і понад 5,5 тисячі костюмів. У церемонії також брали участь 11 000 спортсменів з усього світу. За яскравим шоу спостерігали майже 80 тисяч людей на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро, а також близько 3 мільярдів телеглядачів по всьому світу.

Бразилія, як батьківщина знаменитих карнавалів, безумовно, порадувала глядачів яскравим шоу. Тут було і яскраве світлове шоу, і запальні танцювальні номери, і дивовижні акробатичні постановки, і багато іншого.

Далі відбувся урочистий парад команд всіх країн країн-учасниць Олімпіади. Хода країн-учасниць проходила за португальським алфавітом, тому Олімпійська збірна України вийшла на стадіон 195-ю з 207 країн-учасниць.

Прапороносцем української команди став стрілок Микола Мільчев, що виступає на Олімпійських іграх вже 30 років.

Ну а відкривала парад збірна Греція, де були засновані Олімпійські ігри, а закривали - господарі Ігор бразильці. Крім того, в олімпіаді вперше бере участь збірна команда біженців.

По завершенні параду виконувач обов’язки президента Бразилії Мішел Темер проголосив Олімпійські ігри відкритими. Вони триватимуть у Бразилії до 21 серпня.