Члени Рівненського міськвиконкому проголосували за пропозицію затвердити нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення. Це рішення планують розглянути та затвердити на сесії Рівненської міської ради 28 липня. Збільшені тарифи почнуть діяти з першого вересня 2005 року.

Як повідомив директор ДКП ВКГ “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко, нові тарифи пройшли перевірку антимонопольного комітету та управління економіки. Однак, він вважає, що тарифи варто підняти раніше, ніж 1 вересня. За його словами, затягування підняття цін призведе до труднощів у роботі водопостачального підприємства.

На засіданні міськвиконкому був присутній представник мешканців мікрорайону Північний, який запропонував провести моніторинг та вивчити можливість технічного здешевлення послуг водопостачання. Володимир Хомко повідомив, що для втримання тарифів необхідно значно більше коштів ніж при збільшенні тарифів.

Володимир Хомко запропонував ввести такі тарифи: для населення – тариф на воду підвищити до 90 копійок, каналізацію - до 60 коп. Для інших споживачів тариф на воду – 3,18 грн., каналізація – 1,77 грн.

Раніше для населення послуги водопостачання коштували – 72 коп., каналізація – 46 коп., для інших споживачів водопостачання – 1,75 грн., каналізація – 98 коп.

За словами Володимира Хомка, для квартири з колонкою щомісячна оплата послуг водопостачання підніметься з 6 до 9 грн.