Протест Генпрокуратури на рішення Рівненської обласної ради щодо непроведення довиборів у трьох округах області, до облради поки що не надходив. У разі якщо такий документ буде отриманий, скликатиметься позачергова сесія облради для розгляду цього питання, - повідомив голова Рівненської обласної ради Роман Василишин.

Яке рішення в такому разі приймуть депутати обласної ради наразі прогнозувати важко, - зазначив Роман Василишин. За його словами, згідно з чинним законодавством, проводити довибори потрібно, але лише за рішенням обласної ради. “Я виступив з ініціативою провести довибори депутатів у Демидівському, Кузнецовському, Острозькому виборчих округах замість вибулих, однак під час сесії 27 травня 2005 року депутати не підтримали такого рішення”, - наголошує Роман Василишин.

Днями народний депутат від Рівного Юрій Ширко повідомив місцевим ЗМІ, що він звернувся із скаргою з цього приводу до Генпрокуратури України. За словами народного депутата, Генпрокурор виніс протест на рішення обласної ради як таке, що суперечить закону. За словами Романа Василишина, відповідні документи обласна рада поки що не отримувала, він сам дізнався про це рішення від журналістів, які звернулися до нього за коментарем. Як тільки документи з Генпрокуратури надійдуть, будуть проведені усі, передбачені законом процедури (повторний розгляд цього питання під час позачергової сесії Рівненської обласної ради ).

Чергова сесія облради відбудеться наприкінці липня, поки що депутати працюють в комісіях, - повідомив голова Рівненської облради.