Про це інформує прес-служба ВО «Свобода».

Варто нагадати, що наприкінці минулого тижня невідомі зловмисники знищили пам'ятні дошки націоналістам Степану Бандері та Роману Шухевичу, встановлені на однойменних вулицях міста Рівного. Проте правоохоронні органи так і не спромоглися знайти осіб, причетних до цього злочину, чи зупинити хвилю актів вандалізму проти пам'яток видатним діячам націоналістичного та визвольного руху в Україні.

«Свободівці» не можуть лишатись осторонь таких кричущих подій, що відбуваються в нашій області та місті Рівному зокрема, саме тому Рівненська обласна «Свобода» взяла на себе відповідальність відновити знищені нелюдами меморіальні дошки. Сьогодні ми відновили пам'ятку на вулиці Степана Бандери, а вже найближчими днями відновимо на вулиці Романа Шухевича.

Ми вкотре закликаємо правоохоронні органи посилити роботу в напрямі боротьби із проявами сепаратизму та антиукраїнської діяльності. Щодо негідників, які намагалися сплюндрувати пам'ять про провідників української нації, то їхні дії безрезультатні, але їм варто затямити, що вони понесуть покарання, еквівалентне їхнім ганебним діям», – прокоментував подію голова Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський.