Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос розповів, що Україна може примусити Росію до миру на своїх умовах у разі виконання трьох обов'язкових кроків.

Про це він повідомив у інтерв'ю "24 каналу".

За його словами, йдеться про міжнародну підтримку, економічний розвиток нашої держави та посилення обороноздатності. Без виконання цього плану будь-які розмови про припинення війни країною-агресором є марними.

"Про мир з РФ ми можемо домовитись, коли буде цілий комплекс, проведений з керівництвом держави і з нашим народом, який поставить Росію перед фактом, що намагання розхитати ситуацію в країні ні до чого не призведе", – сказав заступник Данілова.

Кривонос зазначив, що перш за все варто зосередитися на нарощенні співпраці зі США, Великою Британією, Канадою, Японією та іншими країнами, які дозволять порушувати питання посилення санкцій проти Росії.

Другий крок – це чітка робота влади щодо підняття економіки, адже без цього не буде сильної країни.

І, нарешті, третій, але не менш важливий етап "приборкання" окупантів – це посилення спроможності України з надання спротиву.

"Коли росіяни будуть розуміти спроможності ЗСУ і взагалі спроможності сектору територіальної оборони як такі, то захід на нашу територію буде коштувати рубль, а вихід – 100 доларів. Чому? Тому що не проблема зараз росіянам намагатись окупувати територію", – пояснив він.

"Вони чітко розуміють, що контроль над такою великою територією потребує утримання величезної кількості збройних сил РФ, міжнародний спротив буде зашкалювати, і вони розуміють, що в разі правильної організації територіальної оборони не зможуть цього зробити. Бо територіальна оборона прибере бажання в росіян лізти сюди як практично, так і теоретично", – додав Кривонос.

Як писав "Вголос":