Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив про підготовку нового рішення щодо врегулювання конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Фокус".

Нагадаємо, 9 грудня 2020 року закінчиться термін дії плану "А".

Данілов наголосив, що це рішення президента України Володимира Зеленського.

Крім того, він додав, що 7 грудня 2019 року на засіданні РНБО погодили п'ять різних сценаріїв розвитку подій на Донбасі.

За словами Данілова, всі домовленості та переговори будуть досить хиткими з точки зору їх виконання до того часу, поки держава-агресор не виведе свої війська з ОРДЛО та не піде з Криму.

Що раніше говорили про завершення війни на Донбасі:

  • На початку весни 2020 року глава держави Володимир Зеленський в інтерв'ю авторитетному британському виданню розповів, що має надію домовитися з президентом Росії Володимиром Путіним про завершення війни на Донбасі. Проте, Зеленський зауважив, що Україна може вийти з переговорного процесу, якщо протягом року після саміту лідерів "нормандської четвірки" не буде прогресу.
  • Вже наприкінці літа цього року Зеленський висловив сподівання, що війну на сході України вдасться завершити до кінця 2020 року.
  • У листопаді глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що гарант Володимир Зеленський має план "Б" щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Читайте більше актуальних новин України та світу: