На засіданні робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України, яке відбулось у РНБО, учасники обговорили пропозиції у сфері кіберзахисту, питання розвитку цифрової інфраструктури держави та вдосконалення держуправління в цих сферах.

Про це повідомляє пресслужба Радбезу.

Засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України відбулося в Апараті РНБО України під головуванням заступника секретаря РНБО України Олексія Данілова.

Учасники робочої групи обговорили пропозиції, запропоновані учасниками засідання, щодо заходів у системі кібербезпеки, розвитку цифрової інфраструктури держави та вдосконалення державного управління в цих сферах.

Як зазначається, за підсумками наради було ухвалене рішення зі створення цільових груп для подальшої роботи щодо правових аспектів забезпечення кібербезпеки та вдосконалення державного управління; цифровізації та розвитку галузі електронних комунікацій; визначення перспективної організаційно-технічної моделі кіберзахисту та вдосконалення освіти у сфері кібербезпеки.

Як писав «Вголос», відбулась координаційна нарада РНБО та представників уряду США.