Про це інформує сайт ТУ Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Львівській області. 

Станція знаходиться між кільцем, що з’єднує автодороги Львів-Шегині та Західний Обхід Львова, і супермаркетом «Епіцентр».

Зокрема, аптечка долікарської допомоги не укомплектована медикаментами аптечка, відсутній графік планово-попереджувальних робіт та ремонтів обладнання, резервуарів і запірної арматури, немає графіку тренувальних занять з Плану локалізації і ліквідації аварійних ситуацій і аварій.

Також не складено переліку газонебезпечних робіт, що виконуються на підприємстві; не визначено спеціальною інструкцією Порядок заправлення зрідженим газом автомобілів; відсутні акти опосвідчення стану безпеки електрообладнання АЗС. Виявлено, що порушено норми відстані між стаціонарним надземним резервуаром та заправною колонкою (при нормі 5 м резервуар знаходиться на віддалі 4 м),а до резервуару АЗС – 30 м при нормі 40 м. 

На усунення порушень інспекторами Державної інспекції нагляду у газовому господарстві і хімічній промисловості видано два приписи, притягнуто до адміністративної відповідальності двох посадових осіб (відповідального за газове господарство і керівника підприємства), двома розпорядженнями зупинено експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки (електроустаткування АЗС, автомобільну газозаправну станцію (АГЗС)).