Текст звернення опублікував російський ресурс «The Moscow Post» із посиланням на оточення Януковича, який переховується у Росії від українського правосуддя.

У ньому Янукович нібито закликає проголосувати на парламентських виборах 26 жовтня за «Опозиційний блок».

«Зима наближається, а разом із нею наближається й кінець націоналістичної кліки в Україні. Зраджені генералами солдати бунтують проти нелюдського поводження. Виходять на автомагістралі тисячі солдатських матерів. Грошей у казні немає, і взяти їх немає де, тому що економіка стоїть. Немає й газу у сховищах, немає вугілля на складах електростанцій. А це означає неминучий холод і колапс усіх систем життєзабезпечення. Камарилья тримається лише на «фашиствующих молодчиках», – нібито заявить Янукович.

«Шлях тотальної брехні й терору завів у глухий кут. Люди чекали миру від позачергових виборів президента. А отримали ескалацію збройного конфлікту, масовані обстріли міст Донбасу з важкої зброї, колосальні жертви серед мирного населення», – ідеться у зверненні.

«Лідери перевороту назвали його «революцією гідності». Про яку гідність може йтися, коли нелюди, які дорвалися до влади, кидають на вірну смерть сотні й тисячі молодих хлопців, прирікаючи їхніх матерів і батьків на нестерпні страждання?», – нібито заявить Янукович.

«Заморожено соціальні стандарти, зруйновано економіку й інфраструктуру. Промисловий густонаселений Південний схід умисно перетворюється на техногенну пустелю. На відновлення знадобляться роки і мільярди, яких у країні немає», – написано у чернетці звернення.

У ньому стверджується, що «кожен справжній патріот зобов'язаний зробити все, щоб режим войовничих непрофесіоналів назавжди пішов у небуття».

«Ключовим питанням є участь у виборах 26 жовтня. Після так званого «майдану» багато хто зневірився у самій українській державі, у політичній системі, і не бачать сенсу брати участь у виборах. Така позиція зрозуміла й багато в чому виправдана. Після всього, що зробила націоналістична кліка на нашій землі, немає їм прощення», – нібито заявить Янукович.

«Чудово розумію почуття тих, хто кілька місяців живе під постійними обстрілами, під мінами й «градами» водить своїх дітей у дитячі садки й школи. І тих, хто змушений був покинути свій дім без засобів до існування в пошуках притулку», – йдеться у зверненні.

«І все ж вважаю, що необхідно брати участь у позачергових парламентських виборах, які в Україні відбудуться 26 жовтня», – нібито закличе Янукович.

«Ополченці Донбасу до останньої краплі крові захищають наші донецькі сопки від загарбників. Разом із цим ми повинні зайняти парламентську висоту в новому складі Верховної Ради. Для цього у Верховній Раді нового скликання має бути фракція Опозиційного блоку», – стверджується у зверненні.

«Звертаюся до всіх виборців Партії регіонів, усіх прихильників партії, усіх тих, хто не згоден зі згубним курсом. На виборах 26 жовтня не стоїть питання, голосувати чи не голосувати. Вибір один – голосувати за Опозиційний блок як форпост усіх російськомовних, усіх жителів Південного Сходу, усіх людей здорового глузду й доброї волі», – нібито закличе Янукович.

Як його цитують, «опозиційний блок – це перевірена команда професіоналів».

«Юрій Бойко – найкращий міністр енергетики в історії України. Блискучі керівники Олександр Вілкул і Наталя Королевська, справжній боєць Нестор Шуфрич. Їхній прихід у Верховну Раду – єдина надія на відновлення промислового потенціалу, економічний розвиток, створення робочих місць і зростання соціальних стандартів», – намагаються переконати виборців.

Звернення завершується твердженням: «Режим неминуче паде вже цієї зими. Коли це відбудеться, ми повинні бути готові узяти всю повноту влади у свої руки».

Як відомо, Янукович утік до Росії орієнтовно 24-25 лютого цього року.

У російському місті Ростов-на-Дону він періодично звертається до українців, заявляючи, що він живий та називаючи себе «легітимним президентом».

В останньому своєму зверненні у травні цього року Янукович заявив, що йому нестерпно бачити події на сході України.