Загалом у цьому заході взяло участь близько 300 осіб, не задоволених курсом валюти.

Штурм супроводжували не тільки скандали, вереск і сутички з охороною, а й приковування наручниками, інформує еizvestia.com.

Власне, це цілком очікуваний результат сьогоднішнього обвалу національної грошової одиниці Російської Федерації. На цей момент долар уже балансує на позначці 81,74 руб.

Як повідомляє ICTV, у Москві на акції вийшли люди, яким затримують зарплати. Це, зокрема, працівники банків та ресторанів. Напередодні за долар просили 81 рубль, за євро 88. Це новий антирекорд. Збиралися люди й біля кількох банків, вимагаючи реструктуризації валютних кредитів. Найбільша з таких російських фінустанов банк ВТБ, який до того ж підпадає під санкції США.

«У мене двоє маленьких дітей. Це їх узагалі не стосується. Останній діалог у мене був з банком у грудні 2015 року, коли мені запропонували віддати квартиру й піти просто в нікуди, – говорить клієнтка банку ВТБ Олена. – Мені здається, що ні до чого хорошого це не призведе».

«Наша держава допомагає всім, тільки не нам. Ми допомагаємо Сирії, ми допомагаємо Донбасу, ми взяли під себе Крим. А свої люди… Таке відчуття, що в нас немає Росії», каже клієнт банку ВТБ Олександр.