Досить незвичну операцію провели лікарі в російському Хабаровську: вони витягли з голови пацієнта дюбель-цвях. Сталевий предмет перебував у носоглотці чоловіка протягом двох років.

Про це повідомляє портал “Губернія”.

Хірургічне втручання могло призвести до летальних наслідків, але все минуло успішно.

За словами росіянина, чужорідний предмет потрапив йому в голову під час ремонту. Рана виявилася не надто великою, тому чоловік помазав її зеленкою і до лікаря вирішив не йти.

У 2018 році чоловік звернувся до лікарні зі скаргами на зниження слуху. Йому зробили рентген-знімок і вирішили провести операцію з вилучення дюбель-цвяха.

Сам дюбель-цвях не заважав чоловікові чути, але сталевий предмет все одно вирішили витягти. За словами лікаря-лора, через довге перебування цвяха в носоглотці у пацієнта почалася ерозія великих кровоносних судин і запалення. Медик зазначив, що хірургічне втручання в цьому випадку могло призвести до летального наслідку. Але операція минула успішно, й зараз пацієнта готують до виписки.

Як писав “Вголос”, житель російської Туви відбився від нападу дикого ведмедя, відкусивши йому частину язика. Тоді, коли ведмідь кусав чоловіка за обличчя, йому вдалося відкусити ведмедю частину язика, після чого ведмідь припинив напад і втік. Прийшовши до тями і стікаючи кров’ю, потерпілий покликав друзів на допомогу.