Про це повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Олег Воронов, інформує ІТАР-ТАСС.

«На даний час ведеться підготовка до відправки автоколони з гуманітарною допомогою, зараз проводиться її завантаження», –сказав він.

Воронов стверджує, що для жителів Донецька і Луганська планується доставити цукор і м'ясні консерви, будівельні матеріали, пальне і медикаменти.

У повідомленні наголошується, що 31 жовтня четверта автоколона МНС доставила до Донецька і Луганська «тисячу тонн гуманітарної допомоги – продукти харчування і будматеріали».

Раніше заступник керівника МНС Володимир Степанов повідомив, що загалом протягом тижня планується доставити до 3 тис. тонн гуманітарних вантажів.
Перші три колони нібито доставили до Донецька і Луганська в цілому 6 тис. тонн вантажу – «продукти харчування, зокрема крупи і консерви, а також медикаменти, генератори, теплі речі, питну бутильовану воду».

Нагадаємо, 31 жовтня керівник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що в України в'їхали 76 автомобілів російського «гуманітарного конвою», більша частина якого призначена для бойовиків.
До цього Росія вже тричі відправляла «гуманітарні конвої» на Донбас.

Російські вантажівки перетинали кордон без згоди української влади і без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста.