Передає Польське радіо

На думку начальника відділення боротьби з екстремізмом Тімура Валюліна, участь все молодших росіян у вуличних демонстраціях викликає стурбованість органів громадської безпеки. Більше про це журналіст Мацєй Ястжембський:

«Цього року вже тричі тисячі молодих росіян, відгукуючись на заклики опозиційного лідера Навального, виходили на протести у ста містах.
Багато російських і закордонних коментаторів вважають, що у Росії може відбутися «революція молодих». Ця справа викликає стурбованість не тільки
Міністерства внутрішніх справ.

Як написало агентство РБК, пропозицію покарання вчителів і батьків за те, що діти виходять на вулицю, подали і деякі політики, в тому й керівник Ради Федерації Валентина Матвієнко. Сенатор Валерій Рязанський з Комісії соціальної політики підтвердив, що у вищій палаті триває робота над цим питанням.

Тим часом, захисники прав дитини і педагоги пояснюють, що такого типу ідеї приречені на поразку, адже батьки і вчителі мають обмежений вплив на рішення дітей віком 14-16 років, - здебільшого саме такі особи беруть участь у протестах».