На ініціативу сенатора карати приховування подвійного громадянства виправними роботами Путін запропонував подумати про це Держдумі і уряду.

«Ми повинні і маємо право знати, хто живе у Росії, чим займається», - сказав він на зустрічі з членами Ради палати Ради Федерації.

Тему закону про громадянство підняв глава сенатського комітету із законодавства Андрій Клішас, який запропонував ввести до законодавства норму, за якою громадяни, що мають паспорти інших держав, повинні повідомляти про це РФ. «За приховування факту іншого громадянства - встановити кримінальну відповідальність у вигляді виправних робіт», - запропонував він, повідомляють РІА Новини.

Парламентарій процитував клятву вірності, яку приносять США їхні громадяни, що мають також інше громадянство. «Приклад клятви людей, що приймають іноземне громадянство, не повинен залишитися без уваги», - відреагував Путін. Однак, на його думку, «тут теж не можна перестаратися, відповідальність не має бути надмірною, хоча, звичайно, така відповідальність повинна бути».

«Найголовніше - щоб ми фіксували цей стан (подвійного громадянства), а відповідальність - це ви подумайте разом з депутатами Держдуми і урядом», - доручив він.

Джерело: Дзеркало тижня