Таку думку в ефірі радіостанції «Россия сегодня» висловив член Ради Федерації Росії Сергій Цеков, пише РІА «Новости».

«Ті громадяни України, які приїжджають до Криму, порівнюють ситуацію в Криму і у себе. І це порівняння не на користь України», – сказав Цеков.

Він стверджує, що йому особисто відомі приклади зміни думки українців про Крим після візиту на півострів.

«У мене дуже багато знайомих проживають у Києві. Вони мені намагалися на першому етапі доводити, наскільки ми були не праві, а наскільки були праві вони. Вони розповідали про те, що у них все було нормально, що у них все спокійно. А ось зараз вони приїжджають, я з ними спілкуюся. У них ненормально, неспокійно, у них почуття тривоги. І проживши 3-5 днів в Криму, вони раптом починають говорити, що думають про повернення, шкодують, що не отримали російське громадянство раніше», – зазначив він.

Як писав «Вголос», з 27 грудня «Укрзалізниця» припинила залізничне сполучення з Кримом, а також скасувала міжнародні потяги, що курсують на півострів. Поїзди кримського напрямку тепер доїжджатимуть до Новоолексіївки та Херсона.

Також скасовано міжнародні рейси в Крим: Сімферополь, Керч – Москва, Севастополь, Сімферополь, Євпаторія – Москва, Мінськ – Сімферополь.

Автобусне сполучення з півостровом також припинено.