Як повідомляє «ІА IslamNews», про це йдеться у зверненні голови ЦРО «Об'єднаний ісламський конгрес Росії» Шавкат-хаджі Авясова.

Він закликав релігійні організації та всіх громадян, незалежно від віросповідання, підтримати ініціативи глави держави.

За словами Авясова, США і країни Західної Європи організували інформаційну війну з метою реставрувати підсумки Великої Вітчизняної війни та перекреслити заслуги Радянського Союзу.

Він зазначив, що ці держави «сіють по всьому світу хаос, намагаються силою зброї і економічних санкцій впроваджувати в інших країнах аморальну, західну демократію, яка фактично глумиться над вірою, принижує людську особистість».

На думку Авясова, США «сьогодні проявляє всі ознаки диявола, володіючи величезною економічною і військовою міццю, впроваджуючи вірус ілюзорною західної демократії, намагається побудувати Всесвітній аморальний Вавилон».

«З наших сердець намагаються вирвати віру і любов до Всевишнього, віру в добро і справедливість, зруйнувати нашу найбільшу багатовікову культуру та історію наших народів», – написав релігійний діяч, привівши в приклад образливі карикатури на пророка Мухаммада в західних ЗМІ.

«Саме в цей важкий для країни час ми повинні як ніколи згуртуватися і підтримати президента країни Путіна Володимира Володимировича, підтримати прийняті рішення по возз'єднанню Криму та Росії. Крим був, є і буде на віки територією Росії, – підкреслив Авясов. – Ми звертаємося до представників усіх релігійних конфесій країни об'єднатися в цей тривожний час, відкинувши всі дискусії між собою, підтримати наші пропозиції ».

Він зазначив, що мусульмани вважають Володимира Путіна епохальною особистістю, надіслану Всевишнім, щоб «привести нашу Вітчизну в епоху Золотого розквіту, врятувати світ від західної аморальності і фашистської чуми».

Він підкреслив, мусульмани Росії є «не просто вірними прихильниками» Володимира Путіна, але і «його воїнами».

Крім того, він висловився за продовження повноважень Володимира Путіна в умовах «складної обстановки в світі, загрозливої нашій країні, нашій незалежності».