Тепер і гвалтівниці, і грабіжнику загрожує в’язниця.

Незвичайна низка злочинів сталася в перукарні містечка Мещовска в Калузькій області Росії. Спочатку горе-грабіжник спробував здійснити наліт на салон краси, а в помсту одна з працівниць взяла його в заручники на три дні і весь цей час піддавала жорстоким згвалтуванням.

Навіть бувалі міліціонери дивуються з приводу того, що сталося. «Не знаю, що буде далі, – сміючись, говорить один зі співробітників міліції. – Але сісти можуть обидва. Він – за розбій, вона – за згвалтування і побої».

У відділенні міліції навіть жартують: «Шкода, в камері не зустрінуться – хороша пара вийшла б».

Як розповіли шоковані правоохоронці, обидва учасники незвичайної кримінальної справи прийшли у відділення один за іншим. Спочатку 32 – річний Віктор Я. написав на свою мучительку заяву із звинуваченням у згвалтуванні. А у відповідь 28- річна господиня перукарні звинуватила його в пограбуванні.

Ця драматична історія почалася в суботу 14 березня. Для невеликого салону краси був звичайний вихідний день, коли клієнти йдуть один за іншим. До п’ятої вечора втомлені дівчата думали лише про те, як би скоріше піти додому. Саме в цей момент в перукарню з криком «Всі на підлогу! Гроші давайте!» увірвався озброєний пістолетом грабіжник.

У цей момент в залі були дві робітниці салону краси, включаючи і його господиню, а також двоє клієнтів – дівчина сиділа в кріслі, а чоловік чекав своєї черги. Всі присутні застигли як укопані.

« Ну на, бери (гроші)», – відповіла грабіжнику власниця закладу Ольга, знімаючи фартух, в кишені якого лежала вся денна виручка.

Грабіжник підійшов до неї за здобиччю, проте замість обіцяного отримав удар в сонячне сплетіння. Як виявилося, власниця перукарні була ще й власницею жовтого поясу з таеквондо. Дівчина перекинула бандита через себе, а потім спокійно зв’язала горе- грабіжника дротом від фену, заштовхала кляп йому в рот і віднесла заручника в підсобку.

«Все, продовжуємо роботу, зараз міліція приїде», – підбадьорила Ольга застиглих в подиві свідків її тріумфу.

Насправді, ніякої міліції спеціалістка з бойових мистецтв і укладання волосся викликати не збиралася. Замість цього, за словами самого Віктора, вона піддала його витонченим знущанням. Через годину після закінчення робочого дня, о сьомій годині вечора, дівчина прийшла в підсобне приміщення і заявила: «Знімай труси. Або я зроблю все, що хочу, або ти зараз поїдеш в міліцію».

Переможниця прикувала заручника рожевими пухнастими наручниками до батареї, дала віагри і покористувалася горе-грабіжником щосили. Полон Віктора тривав три дні. Тільки під вечір 16 березня вичавленого як лимон і покаліченого секс-раба мучителька відпустила на всі чотири сторони.

«Іди, і щоб я тебе більше не бачила!» – заявила вона.

Сіромаха спочатку відправився в лікарню – лікувати порвану вуздечку своєї чоловічої гідності, а потім звернувся до міліції.

Вже наступного дня на допиті Ольга розповіла оперативникам подробиці цієї жалісливою історії. « Ось гад! – Обурювалася дівчина. – Ну, було пару разів. Так я йому ще джинси нові купила, годувала, поїла, тисячу рублів дала, коли йшов. Ну, нехай тоді теж відповість за законом!»

Віктор зізнався, що сексуальна збоченка дійсно тримала його, як на курорті. Навіть прала. Однак на торжество закону ці нюанси навряд чи вплинуть – обом фігурантам справи загрожує позбавлення волі.

Джерело: Newsru.com