У Москві в будівлі Гостинного двору почалася пряма лінія з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє "Коммерсанть".

Цей ефір став 17 за рахунком. Федеральні канали відвели для нього 3 години.

Напередодні для російських користувачів Інтернету створили спеціальний сайт (moskva-putinu.ru), на якому можна було поставити запитання президенту РФ.

За інформацією російських ЗМІ, станом на 10 ранку вже надійшло 1 506 171 питань. Громадян Росії цікавлять питання рівня життя, доходів, охорони здоров’я та екології.

Ось деякі з них:

"Отримую 11 тисяч пенсії, п’ять тисяч йдуть на ЖКГ, решта — на ліки, а субсидій на них немає";

"Хто і чому вирішив, що кожен рік треба підвищувати тарифи на комунальні послуги, газ, електроенергію? Це і так для більшості населення значна частина бюджету!";

"У Нижньому Тагілі платежі за вивезення сміття виросли в рази, раніше в місяць платили 100 рублів, а зараз — 600. Послуга не надається, у місті постійні протести, а міська влада нічого не хоче помічати";

"Як так вийшло, що за роки вашого правління – а ви при владі вже майже 20 років – у країні, яка найбільша за розміром, багата природними ресурсами, в якій охоплення населення вищою освітою набагато більше, ніж де б то не було, люди мають зарплати у кілька разів нижче, ніж в країнах, які тільки недавно входили в радянський блок? І що ще має відбутися в соціальному плані, щоб ви все-таки пішли від влади?" - поцікавився один із російських користувачів.