Як повідомляє УНІАН, Азаров вийшов із залу засідання, не сказавши жодного слова. Водночас Слуцький звернувся до журналістів з проханням «не давати жодних картинок, інакше ми можемо його трішки підвести».

«Це було закрите засідання, і ми обговорювали делікатну тему, тому прохання прийняти наші вибачення, ніяких інтерв'ю ми не даємо», – сказав він.

При цьому Слуцький заявив, що колишній український прем'єр бере участь в засіданні комітету, оскільки він є одним із партнерів.

«Він партнер комітету, як всі експерти високого рівня, які мають стосунок до України, ми не закриваємо двері для жодних високих експертів, зокрема членів Кабміну України», – сказав Слуцький і відзначив, що обговорювалася «делікатна тема того, що відбувається в Україні, і відбуватиметься».

Нагадаємо, сьогодні у Росії депутати комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків з співвітчизниками обговорили ситуацію в Україні з колишнім прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Як відомо, у лютому екс-президент Віктор Янукович, екс-прем’єр Микола Азаров, колишній генпрокурор Віктор Пшонка, екс-глава МВС Віталій Захарченко та інші вископосадовці втекли з України після масових розстрілів людей у лютому на майдані Незалежності в Києві. Проти них в Україні відкрили кримінальні провадження.

Також, Микола Азаров перебуває у міждержавному розшуку.