Про це повідомляє «Криминальная Россия».

Розтерзані тіла загиблих виявили вночі в неділю, 10 січня. За попередньою інформацією, спочатку злочинець за допомогою ножа з особливою жорстокістю розправився з власними батьками, 1947 і 1949 років народження, що проживали в будинку №55 на вулиці Гризодубової. Чоловік виколов очі батькові й матері, а потім за допомогою ножа майже відрізав голову жінці, а в чоловіка вирізав статеві органи.

Після цього чоловік приїхав у будинок №20 на вулиці Семирадського в передмісті Владивостока, де проживала його 38-річна співмешканка і їхній спільний 8-річний син. Злочинець перерізав їм обом горло, а тіла виніс у туалет загального користування на прибудинковій території.

Оперативники почали пошук 31-річного підозрюваного у злочині на ім'я Дмитро, який раніше вже неодноразово був судимий. З'ясували, що після вбивства його у стані найсильнішої алкогольної інтоксикації і марення було госпіталізовано в наркологічний диспансер на вулиці Гоголя, 35. Там зловмисника й затримали.

Також Слідчий комітет розглядає іншу версію, згідно з якою підозрюваний спочатку скоїв убивство своєї співмешканки з дитиною і тільки після цього розправився зі своїми батьками.

Стало відомо, що раніше затриманий уже неодноразово проходив лікування в наркологічному диспансері від алкогольної залежності. За фактом злочинів було порушено кримінальні справи. За версією слідчого комітету, вбивця скоїв злочин 7 січня, після чого потрапив у лікарню. Розслідування триває.