Як повідомляє «КоммерсантЪ», Світлана Давидова, яка мешкає поряд із військовою частиною №48886, повідомила в Посольство України в Москві про те, що там значно поменшало солдатів, і припустила: їх могли відправити в Донецьк.

У цій військовій частині дислокувалася 82 окрема радіотехнічна бригада ГРУ ордена Олександра Невського.

«Вона поїхала в центр у справах і в маршрутці побачила одного зі службовців цієї частини. Зрозуміти, що він звідти, було нескладно: він на всю маршрутку по телефону про це розповідав», – розповів чоловік обвинуваченої Анатолій Горлов. Також військовий телефоном розповідав, що його з товаришами по службі «невеликими групами переправляють у Москву, обов'язково в цивільному, а звідти далі у відрядження».

Після того, як жінка зателефонувала в посольство і розповіла про свої підозри, по неї прийшли чоловіки в чорному камуфляжі. Серед них був слідчий з особливо важливих справ 1-го відділу слідчого управління ФСБ РФ, полковник юстиції Михайло Свинолуп. Він і заявив жінці, що її затримано у справі, порушеній за статтею кримінального кодексу РФ «державна зрада».

Як розповів чоловік, після цього Давидову вивели, а будинок обшукали. Працівники ФСБ винесли всі записники, комп'ютер і ноутбук.

Згодом з’ясувалося, що затриману етапували в Москву, де Лефортовський районний суд обрав їй запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Чоловік ув`язненої стверджує, що суд не врахував наявність у Світлани Давидової сімох малолітніх дітей і направив її в СІЗО «Лефортово».

Зв’язатися зі співробітниками посольства російським журналістам не вдалося, хоча Горлов стверджує, що представники дипмісії обіцяли взяти інформацію до відома. Він розповідає, що його дружина була проти боїв на Донбасі, але участі в антивоєнних рухах не брала.

Як писав «Вголос», у вересні 2014 року повідомляли, що на Донбасі загинула рота псковських десантників.