Її доставили в поліцію 3 лютого близько 15:30, пише «Росбалт».

За даними джерела в правоохоронних органах, жінка підозрювалася в крадіжці трьох пачок вершкового масла в магазині «Магніт» Кронштадта, вартість яких близько 300 рублів.

На порозі відділу поліції пенсіонерка відчула себе погано, лікарі не змогли її врятувати. Вона померла.

Згодом з’ясувалось, що затримана пережила блокаду під час Другої світової війни. Про повідомила голова громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда» Кронштадтського району Емма Лешіна.

«Вона числилась в нашій організації, регулярно платила членські внески, отримувала пристойну пенсію. Торік ми її привітали з 80-річчям. Вона жила в однокімнатній квартирі одна, враження від спілкування з нею хороше, вона приємна в спілкуванні, акуратна, в квартирі у неї чисто», - зазначила Емма Лешіна.

За її словами, ніхто не помічав, щоб 81-річна жінка щось крала.

«Єдине, ми помітили, що вона трішечки неадекватно відповідає на запитання. Задаєш одне - дає відповідь на інше, вона розсіяна, говорить невлад. Зараз повідомляють, що вона робила це (скоювала крадіжки з магазину) неодноразово. Але ми про це чуємо вперше. Якби нам сказали, що вона щось краде, ми б звернулися до лікарів, її б обстежили - у нас є відділ соцзахисту, працює лікар. Треба було обстежити її, перш ніж в міліцію тягти. Ми вважаємо, що у неї було тимчасове помутніння, а коли її доставили в поліцію, вона усвідомила, що трапилося, і совість не витримала», - сказала Лешіна.

Вона зазначає, що 81-річна пенсіонерка пережила блокаду. «Може, в голові залишилося щось з того часу, як у дитинстві недоїдали. Може, на цьому ґрунті таке сталося», - вважає Лешіна.