Про це пише телеканал "Дождь" з посиланням на кремлівського чиновника, близького до мерії Москви, і співрозмовника, близького до керівництва Держдуми.

"Адміністрація президента вирішила відмовитися від сформованого з 2014 року формату святкування "дня приєднання" Криму до Росії", - йдеться в матеріалі.

Святкування проходило 18 березня - в цей день президентом РФ Володимиром Путіним був підписаний "договір про прийняття півострова до складу Росії" (а просто кажучи - його анексії), і тоді ж на Красній площі пройшов мітинг-концерт за участю популярних співаків і політиків. Його "освятив" своєю присутністю також сам російський лідер. Цей формат повторювали і в наступні два роки.

"Цього року вирішено, що такий формат застарів – не можна весь час повторювати одне й те саме", - сказав "Дождю" кремлівський чиновник.

Він визнав, що на мітинги такого масштабу доводилося зганяти бюджетників, що створювало враження зайвої "заорганізованості". Та й те, що через мітинг доводилося перекривати центр столиці, заважало іншим москвичам.

Крім того, співрозмовник телеканалу, близький до думського керівництва, каже, що формат святкування вирішила змінити нова команда внутрішньополітичного блоку Кремля - з осені його курирує перший заступник голови адміністрації президента Сергій Кирієнко замість В'ячеслава Володіна, який перейшов на місце спікера Держдуми.

Як відомо, Росія окупувала Крим на початку 2014 року.