Сенатора РФ Олексія Пушкова обурили висловлювання міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про те, що окупований Крим – це найганебніша версія Росії. Про це політик написав у Twitter.
Пушков заявив, що слова Клімкіна – повна нісенітниця. Росіянин розповів про «чудове» життя в Криму. Політик стверджує, що мешканці півострова знаходяться у морській версії РФ.
Російський сенатор переконує, що Крим процвітає, а люди живуть у безпеці. За його словами, там не вбивають журналістів та не спалюють людей, як нібито роблять в Україні.
Новый перл от Климкина: «Крым – это худшая версия России», а люди там боятся выходить из дома. Какая чушь! В Крыму не убивают журналистов, как в Киеве, не сжигают людей, как в Одессе…Благодаря России, крымчане живут в безопасности. И это очень приятная, морская версия России.
— Алексей Пушков (@Alexey_Pushkov) March 7, 2019
Як писав “Вголос”, Клімкін здивував заявою про Крим.