Про це повідомив міністр транспорту РФ Максим Соколов, передає BFM.

Скільки коштуватиме такий квиток Соколов не повідомив.

За його словами, пасажири можуть прибувати на поїздах в Анапу і далі на швидкісних катамаранах в Керч. Інші можуть доїжджати до залізничної станції Кримськ, потім на автобусах до Керченської переправи в порт Кавказ і вже на поромі - до Криму.

Разом з тим, український публіцист Віталій Портніков порахував, що такий шлях займе 50 годин (у випадку прибуття в Анапу), або 38-42 годин (у випадку з приїздом в Кримськ).

«А тепер підрахуємо навіть не тариф, а час. Отже, поїзд до Анапи. Сьогодні з Москви він ходить не щодня, потрібно пересідати в Краснодарі - втім, до літнього сезону можуть запустити і щоденні потяги. Анапа - сама по собі курорт, добиратися туди потрібно близько 40 годин з Москви і приблизно стільки ж часу з Санкт-Петербурга. Звичайно, після 40-годинної подорожі можна порадіти і швидкісному катамарану, але для того, щоб потрапити на нього, потрібно буде доїхати до порту « Кавказ». Це ще близько двох-двох з половиною годин. Потім - сама переправа. Вона займає не так багато часу, але ж потрібно ще дочекатися черги на пором, що може бути проблемно в курортний сезон. Пором прибуде на околицю Керчі. Від Керчі до Феодосії - близько двох годин. Але це все ще східний берег Криму, більшість відпочиваючих зосереджується на південному. Від Керчі до Ялти - приблизно 6 годин. Ну і, нарешті, до Севастополя - близько 7 годин. Таким чином, москвич, що наважився на використання єдиного тарифу, витратить на поїздку до південного берега Криму близько 50 годин - це якщо не рахувати часу очікування стиковок. Це трохи менше часу, який зазвичай витрачається від Москви до ... Новосибірська. І більше часу, який потрібно, щоб дістатися до Єкатеринбурга, Тюмені або Омська.

З Кримськом все може бути трохи швидше - від 23 до 30 годин на поїзді, потім близько 5 годин до порту « Кавказ». Далі ви всі вже знаєте. Загалом, подорож займе близько 35-42 годин, що майже дорівнює подорожі до Єкатеринбурга і трохи ближче Тюмені - вже прогрес. Ось, власне, і вся транспортна схема. Нагадаю для особливо цікавих, що я розраховував її для Москви, а у випадку з тим же Єкатеринбургом доведеться подорож займе від 70 до 85 годин. Це тільки в одну сторону. Тому весь цей єдиний тариф - суцільне обдурювання. Уявіть собі на мить, що ви відправилися відпочивати з дітьми та витрачаєте 100 годин на дорогу», - пише Портніков.

Відзначимо, що самі російські туристи особливого зацікавлення до Кримського півострова не виявляють, і навіть більше того - масово відмовляються від вже куплених путівок.

Раніше повідомлялось, що 60% туристичного потоку в Крим забезпечували українці.