Як пише «Новая газета», про це Тюрішев повідомив у СМС.

Як розповів знайомий Тюрішева, Дмитро Карпанов, співробітника ТМК було затримано ввечері 13 квітня, зараз він перебуває в одному зі слідчих ізоляторів міста Уссурійська.

За його словами, Тюрішева поміщено під варту за звинуваченням у нецензурній лайці в громадському місці. Тюрішев у СМС підтвердив факт арешту, додавши, що готовий оголосити голодування.

У середині березня Тюрішев повідомив, що співробітники ТМК планують до «прямої лінії» з президентом РФ організувати масові акції з вимогою виплати зарплату. До підготовки мітингів вони вже взялися. Незабаром після цього, за даними видання, Тюрішева викликали в місцеве відділення поліції, де йому зачитали закон про мітинги.

«Ніби запросили просто для розмови, але потім оформили протокол, начебто за те, що він використовував нецензурну лексику в громадському місці, відвезли в суд. Антон (Тюрішев – ред.) мені сказав, що протокол переписували чотири рази», – говорить він.

Нагадаємо, 16 квітня 2015 року Антон Тюрішев й інші співробітники ТМК звернулися до Володимира Путіна під час «прямої лінії» з президентом РФ. Путін тоді пообіцяв узяти ситуацію під особистий контроль.

Борги із зарплати співробітникам ТМК досі не погашено, а компанія збанкрутувала. На початок березня 2016 року заборгованість із зарплат співробітникам ТМК становила понад 117 мільйонів рублів.

Як писав «Вголос», 14 квітня 2015 року під Вуглегірськом у Росії, на космодромі «Восточный» співробітники протестували проти затримки зарплат і написали президенту Росії Володимиру Путіну послання на дахах.