Про це повідомила прес-секретар корпорації Roshen Інна Петренко.

«14 березня накладено арешт на наші рахунки у Росії», – сказала вона.

Петренко також повідомила, що Roshen зі вчора, 19 березня і на тиждень призупинила виробництво на російських підприємствах, які знаходяться в Липецьку і Липецькій області.

«Робота призупинена у зв'язку з тим, що вчора на наших липецьких підприємствах проводилися огляди представниками головного управління МВС Росії у Москві на підставі відкритої кримінальної справи, яку ми, зі свого боку, вважаємо сфабрикованою. У таких умовах виробляти продукцію неможливо», – пояснила вона.

За словами Петренка, кримінальну справу порушено щодо ТОВ «Рошен», юрособи корпорації, зареєстрованої на території Росії в місті Липецьку, і ВАТ «ЛКФ «Рошен». При цьому представник компанії поки не розкрила інформацію про те, у зв'язку з чим така справа порушена.

Липецький інформаційний портал Gorod48 повідомив у свою чергу, що 19 березня вранці в Липецьку вхід на кондитерську фабрику Roshen заблокували вантажівка Омону і поліцейський «УАЗ». Робітників на територію липецької фабрики не пускали.

Липецьке підприємство входить до української кондитерської компанії Roshen, підконтрольної структурам підприємця Петра Порошенка.

Як писав Вголос, ГПУ закрила кримінальні провадження стосовно службових осіб підприємств корпорації «Рошен». Провадження закрили за результатами перевірки, проведеної щодо захисту прав підприємців у 23 кримінальних провадженнях, які розслідувались стосовно службових осіб підприємств корпорації у 2013 році.

Джерело: ЕП