Як повідомляє ТАСС.ру з посиланням на джерело в суднобудівній галузі, невелику пожежу, що виникла на атомному підводному човні у Вілючинську, локалізовано, на субмарині немає енергетичної установки і зброї.

«На підводному човні було невелике задимлення десь у носовій частині. Зараз його локалізовано», – сказав співрозмовник агентства.

За словами джерела, із субмарини давно було знято атомну енергетичну установку і зброю, бо вона перебуває в утилізації з початку 2000-х років.

«Там тільки корпус залишився», – додало джерело.

Він уточнив, що цей багатоцільовий атомний підводний човен проекту 949 шифр «Антей» було виведено зі складу ВМФ у 1998 році.

«Зараз його утилізація триває у ВАТ «Північно-Східний ремонтний центр», який входить в ОСК», – додав він.

Міноборони РФ офіційно підтвердило, що субмарину «Красноярськ» 1983 року побудови було виведено зі складу Військово-морського флоту в 1998 році й передано на утилізацію.

Як повідомляє РІА «Новости», за попередніми даними, загоряння сталося під час робіт із розбирання корпуса.
«Перед відправкою на завод з човна було демонтовано всі системи озброєння. Ядерні установки видалено. Ніякої загрози екології регіону немає», – повідомили в міністерстві оборони.

Як писав «Вголос», 23 квітня російський танкер загорівся в територіальних водах Туркменістану приблизно за 800 км від Астрахані.