Про це повідомлено на сайті Міністерства оборони Росії.

Навчання пройдуть на територіях республік Північного Кавказу, Ростовської та Волгоградської областей, Краснодарського і Ставропольського країв, а також Республіки Адигея, зокрема з перебазуванням на військові аеродроми інших з'єднань.

Під час майбутніх навчань екіпажі Су-25СМ3 відпрацюють завдання зі знищення бойових машин, об'єктів і баз незаконних збройних формувань, великих складів паливно-мастильних матеріалів, схронів зі зброєю та боєприпасами, живої сили умовного противника.

Особливу увагу буде приділено відпрацюванню спеціальних завдань у складних метеорологічних умовах, зокрема в нічний час, а також в умовах гірської місцевості в різному діапазоні висот.

Відзначають, що військові льотчики авіабази ПВО, дислокованої в Краснодарському краї, вже розпочали підготовку до льотно-тактичних навчань у складі 4-го командування ВПС і ППО.

Як писав «Вголос», учора бандформування «ЛНР» заявило про створення власних «військово-повітряних сил» у складі 2 літаків (штурмовик Су-25 та навчально-тренувальний Л-29). За словами речника Андрія Лисенко, цей факт свідчить про початок інформаційної кампанії з прикриття можливого використання російської військової авіації проти сил АТО.