Багато поранених і покалічених у боях зі Збройними силами України бойовиків терористичної донецької та луганської «народних республік», які відстоювали на Сході України так званий «руский мір», опиняються в дуже сумному становищі на російських прикордонних КПП, коли вирішують виїхати на лікування до Російської Федерації, повідомляє «Преса України».

Причиною цього стала неможливість привести в порядок покалічених і поранених бойовиків «ДНР» і «ЛНР» свої українські документи.

Видання пропонує опис ситуації від представниці якогось російського «благодійного фонду» із соціальної мережі, з якої можна трохи зрозуміти глибину проблем, з якою зіткнулися покалічені та колишні бойовики «ДНР» і «ЛНР»: «Дорогі друзі, тепер більш докладно про поїздку наших хлопців. Перед від'їздом вони зустрілися з прекрасною жінкою, яка передала їм 10 тис. рублів, хрестики й освятила святою водою. Перед митницею Паші стало погано, нервувався, Донецьку митницю пройшли і попрямували до російської. Там двох бійців не пропустили: не вклеєно другі фотографії і вклеювати їх треба в Україні, бо ці хлопці прийшли допомагати на Донбас звідти. Ці герої, поранені, каліки на сьогодні залишилися без дому, тепла, затишку, вони перетворилися на заручників ситуації. Двох бійців-інвалідів повернули назад, наш волонтер Рома, колишній боєць, який теж після поранення, не залишив бойових товаришів і разом з ними повернувся в Донецьк займатися їхніми документами».